Гнуття листового металу

Versatility | Correctness | Economy

Look how we can!

Технічні характеристики нашого обладнання дозволяють нам виготовляти вироби у великому об'ємі, в оговорені терміни та з високою точністю 

a

Максимальна товщина

товщина металу, що згинається складає 12 мм (деталі необхідно уточнити у менеджера)

Обробка надформатів

Для забезпечення обробки великих деталей використовується апарат із максимальною довжиною гнуття 3 м

Монтажная область 53

Геометрія

Здійснення гнуття металу будь-якої геометрії при цьому зберігаючи високу якість гнуття завдяки 3-осьовому задньому упору

Точність

Ідеальна точність завдяки інтелектуальним системам ACB вимірювання кутів лінійки та TCB датчиків на обладнанні

Швидкість роботи

Швидкість гнуття до 25 мм/с - це дозволяє в коротких термінах виготовити повноцінну деталі/заготівлі у великому об'ємі

Фальцювання

Процес сплющення виробу / заготівлі під різноманітні задачі

Вартість гнуття металу 

 • Basic

  до 100 згинів

  від 120 грн/згин*

  знижка 0%**
 • Standard

  від 101 до 200 згинів

  від 60 грн/згин*

  знижка до 50%**
 • Pro

  більше 200 згинів

  від 12 грн/згин*

  знижка до 90%**

*Вартість виготовлення замовлення залежить від типу та ширини металу, кількість контурів заготівлі, кількості необхідних деталей, необхідності в виконанні додаткових послуг (зварювання, лазерна різка, координатна пробивка, токарно-фрезерна ЧПК обробка, фарбування виробу, доставка готових виробів до замовника). Щоб отримати прорахунок Вам достатньо заповнити форму зворотного зв'язку, або зателефонувати до нашого спеціаліста за номером +38 044 390 13 01. Навіть, якщо у Вас немає підготовлених креслень/схем під необхідні деталі - наші спеціалісти допоможуть з цим питанням.**Розмір знижки залежить від об'єму продукції та кількості додаткових послуг.

Як проводиться гнуття металу?

Багатогранність виробу як витвір мистецтва

На сьогоднішній день застосування на виробництві технології високоточного згинання листових металевих заготівель дозволяє підприємству відмовитися від використання штампів у виробництві широкої номенклатури деталей і отримати високу точність лінійних розмірів і кутів. Крім цього, згинання металу дозволяє отримати монолітну конструкцію безшовного типу. А, як відомо, зварювальні шви є вразливим місцем, де нерідко активно йде процес корозії металу і виникає порушення цілісності металевого виробу.
Процесу гнуття підлягають більшість сталей (чорний метал, нержавіючій сталі та сталі стійкої до корозії, алюміній, мідь, латунь, бронза та інші кольорові метали) та сплави допустимої товщини. Винятки становлять лише крихкі метали. Часто листозгинальний прес використовують у парі з лазерним верстатом: спочатку вирізається розгортка деталі, а потім проводиться згинання вирізаних заготівель. Установка виконує металеві заготівлі будь-якої складності зберігаючи якість виробу без дефектів.
За допомогою гнуття виготовляють різноманітні деталі та конструкцій. Наприклад, для автобудівництва або ремонту роблять деталі під різні вузли авто, номерні знаки та рамки, елементи вентиляційних систем, для рекламних агенцій виготовляють логотипи, сувенірну продукцію, вивіски та конструкції, для ІТ електронні панелі та корпуси, для промисловості димососи, накладки, корпуса для котельного обладнання додаткові елементи під різноманітні задачі, для медичної сфери інструменти, корпуса під електричні компоненти та апаратів ШВЛ, для енергетичної сфери кріплення та розхідники, тощо.

Наші роботи

Комплексна обробка металу від А до Я

Illustration

1

Напишіть нам

Залиште заявку з описом деталі, що Вам необхідно виготовити. Ми трішки спростили задачу: в заявці зазначені всі параметри, які необхідні для прорахунку - просто заповніть форму = )

2

Уточнення деталей замовлення

Наш спеціаліст обов'язково зв'яжеться з Вами для уточнень можливих деталей замовлення, або допоможе визначитися з питаннями, які можуть у Вас виникнути. 

3

Прорахунок

Ми детально ознайомимося з замовленням та сформуємо кошторис під Ваше замовлення.

4

Договір

Готуємо договір зі всіма деталями замовлення, підписуємо та полетіли виготовляти ідеальну продукцію для Вас.

5

Запуск виробництва

Наші спеціалісти роблять технічні прорахунки, налаштовують обладнання та обирають матеріали для замовлення. І от вже обладнання в парі з майстром виготовляють шедевр!

6

Доставка

Ми бережно упаковуємо готові вироби, уточнюємо деталі доставки та мчимось до Вас з виконаним замовленням.

7

Замовлення

Ви повертаєтесь до нас з новим замовленням ❤️

Готові зробити замовлення?

Зателефонуйте до нас або заповніть форму!

Багатогранний гнутий виріб - це витвір мистецтва від BZKU ARDENZ

Компанія BZKU ARDENZ пропонує своїм клієнтам послуги із гнуття листового металу. Застосовуючи високоточні технології, ми гарантуємо ідеальні кути виробів і точні лінійні розміри елементів та деталей обладнання чи конструкцій, а також якісну монолітну безшовну конструкцію. Це наші плюси в роботі. Адже вразливим місцем, яке піддається корозійним процесам і сприяє його руйнуванню, є саме зварювальні шви. 
Гнуття металу здійснюємо на різних матеріалах, серед яких кольорові та чорні метали, стійка до корозій сталь та нержавіюча, мідь, алюміній, бронза, латунь, а також сплави. Не працюємо лише з крихкими металами.

Ми виготовимо якісні вироби будь-якої складності, оскільки доволі часто поєднуємо технологічні процеси, які в кінцевому результаті дозволяють нам дивувати наших клієнтів своєю багатогранною і витонченою роботою. Так, спочатку за допомогою лазерного верстату вирізаємо розгортку майбутнього виробу, а потім на листозгинальному пресі проводимо її згинання. Нам під силу робити найскладніші заготовки з металу без дефектів. 

У BZKU ARDENZ – найкращі ціни на послуги з гнуття

Звертайтеся до фахівців компанії BZKU ARDENZ, якщо необхідно виготовити конструкції та деталі для автомобільного будівництва, різні з’єднувальні вузли для автомобілів,рамки, номерні знаки, логотипи, вивіски, сувеніри, елементи, що використовуються у вентиляційних системах, медицині, сфері інформаційних технологій та енергетичній галузі тощо.

Переваги послуг від BZKU ARDENZ очевидні:
- Максимальна товщина металу, з якою працюємо, становить 12 мм (деталі -- в менеджера).
- Обробка надформатів здійснюється апаратом, максимальна довжина гнуття якого становить 3 метри.
- Працюємо з металом будь-якої геометрії, високу якість отримуємо, використовуючи 3-осьовий задній упор.
- Ідеальної точності досягати нам допомагають інтелектуальні системи ACB вимірювання кутів лінійки та TCB датчики нашого обладнанні.
- Швидкість роботи вражає: гнемо до 25 мм/с.
- Робимо фальцювання. Цей процес дозволяє сплющити вироби відповідно до поставлених завдань і їх призначення.

Великий обсяг в обумовлені терміни та висока точність деталей завжди імпонують найвибагливішим замовникам. Їх приємно здивує вартість послуг.

Гнучка листового металу – ціна пакета:
- Basic: до 100 згинів – від 120 грн/згин, знижка 0%.
- Standard: від 101 до 200 згинів – від 60 грн/згин,знижка до 50%
- Pro:більше 200 згинів – від 12 грн/згин, знижка до 90%.

Якісна, швидкісна, високоточна гнучка металу і ціна приємно здивують наших клієнтів, які з приводу розрахунку вартості послуг, знижок можуть звертатися за зворотною формою на нашому сайті чи за телефоном +38 044 390 13 01. Наші спеціалісти проконсультують, дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять.
Ми працюємо для вас і заради вас. Надійність і відповідальність – це принципи роботи, яким ми не зраджуємо.

Залишились запитання?

 • Яка максимальна вага листу метала/заготівлі?

  Максимальна вага заготівлі що підлягає процесу гнуття 100 кг.

 • Що якщо в мене немає креслень?

  Спеціалісти нашого конструкторського відділу готові Вам допомогти та підготувати креслення = )

 • Як провести оплату?

  Можливий розрахунок як безготівковий так і за готівку.

 • Можлива оплата частинами?

  Так, ми надаємо клієнтами можливість зробити оплату частинами або у розстрочку. Проте, це індивідуально обговорюється з менеджером.

 • Ви робите доставку по Україні?

  Ми виконуємо доставку по Україні через Нову Пошту або нашим логістичним відділом .

 • Чи виконуєте замовлення на експорт?

  Так, але вартість замовлення має бути від 1 000 000 гривень.