Зварювання

Straight | Quality | Economy

Look how we can!

Технічні характеристики нашого обладнання дозволяють нам виготовляти вироби у великому об'ємі, в оговорені терміни та з високою точністю 

a

Метал

Конструкційна сталь, нержавіюча сталь, алюміній, кольорові метали шириною від 0,5 до 20 мм

Обробка надформатів

Без обмежень з можливістю досягнення гострих кутів для забезпечення якісного провару

Монтажная область 53

Геометрія

Зварювання металу під будь-яким кутом, при цьому зберігаючи високу якість зварювального шва

Швидкість роботи

Наше обладнання дозволяє безперервно проводити зварювання за допомогою великої швидкості подачі дроту, високої кваліфікації майстра та режимів зварювання hot-start & stand-by

Вартість зварювальних робіт

 • Basic

  до 10 хвилин

  від 7 грн/хв*

  знижка 0%**
 • Standard

  від 10 до 60 хвилин

  від 5 грн/хв*

  знижка до 28%**
 • Pro

  більше 60 хвилин

  від 3 грн/хв*

  знижка до 57%**

*Вартість виготовлення замовлення залежить від типу та розміру металу, кількості зварювальних швів заготівлі, кількості необхідних деталей, необхідності в виконанні додаткових послуг (лазерна різка, гнуття, координатна пробивка, токарно-фрезерна ЧПК обробка, фарбування виробу, доставка готових виробів до замовника). Щоб отримати прорахунок Вам достатньо заповнити форму зворотного зв'язку, або зателефонувати до нашого спеціаліста за номером +38 044 390 13 01. Навіть, якщо у Вас немає підготовлених креслень/схем під необхідні деталі - наші спеціалісти допоможуть з цим питанням.**Розмір знижки залежить від об'єму продукції та кількості додаткових послуг.

Як виконують зварювальні роботи?

Ідеальний зварювальний шов

Зварювання - це технологічний процес отримання нероз'ємного з'єднання за допомогою встановлення міжатомних і міжмолекулярних зв'язків між частинами виробу, а саме металів та їх сплавів, термопластів (чорний метал, нержавіюча сталь та сталь стійка до корозії, алюміній, мідь, латунь, бронза та інші кольорові метали).

Heading photo

Точкове (контактне) зварювання

Цей вид зварювання застосовується у декількох варіантах залежно від конструкції виробів. Найбільш релевантним точкове зварювання є для кольорових і чорних металів: одного роду або різнорідних. 

  мінімізація ризику деформації металу в процесі
  підходить для тонких деталях
  зварювання на будь-яких плоскостях
  низька вартість зварювальних робіт
Heading photo

Ручне зварювання

Зварювання електродом, де головною перевагою є можливість роботи з багатьма типами металів, а також простота методу. Наші майстри мають високу кваліфікацію та досвід 20+ років роботи зі зварювальним обладнанням.

  діапазон ширини металу від 0,5 мм до 10 мм
  зварювання на будь-яких плоскостях
  низька вартість зварювальних робіт
Heading photo

Аргонно-дугове зварювання

Зварювання вольфрамовим електродом - це універсальна методика, що дозволяє зварювати різноманітні типи метали. Перевагою вважається можливість зварювання саме тонких метелів від 0,5 мм.

  підходить для алюмінію, вуглецевих, нержавіючих та низькоколегованих сталей
  діапазон ширини металу від 0,5 мм до 20 мм
  високоякісні зварювальні шви
  зварювання тонкостінних деталей
Heading photo

Напівавтоматичне зварювання

Зварювальним елементом є дріт (флюсове покриття або з використанням газу), що автоматично подається на горілку. На нашому виробництві використовується напівавтомат-інвертор EWM, що забезпечує високу швидкість роботи з високим ККД (коеф. корисної дії), рівний шов, що 100% відповідає технічним вимогам та сприяє економії виробництва.

  висока швидкість роботи ХХХ мм/с
  підходить для зварювання листового металу
  точний шов без механічних пошкоджень металу

Наші апарати мають високі показники якості та різноманітний функціонал, що дозволяє робити зварювання металу різноманітного типу з використанням інтелектуальних алгоритмів - це дозволяє оптимізувати роботу так, щоб виріб на 100% відповідав характеристикам, які необхідні замовнику без відхилень від показників та подряпин на виробі.
Зварювальні роботи застосовують для виготовлення різноманітних деталей та конструкцій. Наприклад, для автобудівництва або ремонту роблять деталі під різні вузли авто, елементи вентиляційних систем, для рекламних агенцій виготовляють логотипи, сувенірну продукцію, вивіски та конструкції, для ІТ електронні панелі та корпуси, для промисловості димососи, корпуси для теплових носіїв, металеві коробки від акумулятори та інші додаткові елементи під різноманітні задачі, для медичної сфери інструменти, корпуса під медичне обладнання та апарати ШВЛ, для енергетичної сфери кріплення та розхідники, тощо. 

Наші роботи

Комплексна обробка металу від А до Я

Illustration

1

Напишіть нам

Залиште заявку з описом деталі, що Вам необхідно виготовити. Ми трішки спростили задачу: в заявці зазначені всі параметри, які необхідні для прорахунку - просто заповніть форму = )

2

Уточнення деталей замовлення

Наш спеціаліст обов'язково зв'яжеться з Вами для уточнень можливих деталей замовлення, або допоможе визначитися з питаннями, які можуть у Вас виникнути. 

3

Прорахунок

Ми детально ознайомимося з замовленням та сформуємо кошторис під Ваше замовлення.

4

Договір

Готуємо договір зі всіма деталями замовлення, підписуємо та полетіли виготовляти ідеальну продукцію для Вас.

5

Запуск виробництва

Наші спеціалісти роблять технічні прорахунки, налаштовують обладнання та обирають матеріали для замовлення. І от вже обладнання в парі з майстром виготовляють шедевр!

6

Доставка

Ми бережно упаковуємо готові вироби, уточнюємо деталі доставки та мчимось до Вас з виконаним замовленням.

7

Замовлення

Ви повертаєтесь до нас з новим замовленням ❤️

Готові зробити замовлення?

Зателефонуйте до нас або заповніть форму!

З компанією BZKU ARDENZ – найкращий ідеальний зварювальний шов

Зварювальні роботи – це технологічний процес, який дозволяє отримувати міцні вироби шляхом нероз’ємного з’єднання металевих конструкцій і кромок виробів встановленням міжмолекулярних і міжатомних зв’язків за допомогою нагрівання. Використання сучасного зварювального обладнання дає змогу мати ідеальний шов на металах та різноманітних сплавах, термопластах. Працівники фірми – фахівці своєї справи. Вони якісно виконують сварочні роботи на різному металі – чорному і кольоровому, сталі, латуні міді, бронзі, алюмінії.
Точкове зварювання виконуємо сучасними популярними зварювальними апаратами марок MMA, TIG, MIG/MAG, які роблять процес швидким, легким та надійним. Найбільш воно підходить для чорних і кольорових металів, як одного роду, так і різнорідних, оскільки в процесі роботи існує мінімальний ризик деформації. Використовується для зварювання тонких деталей та зварювання на будь-яких площинах. І все це – при невисокій вартості послуг. 

Наші апарати характеризуються різноманітним функціоналом та високими показниками якості. Фахівці, застосовуючи їх, проводять зварювання різних типів металу. Інтелектуальні алгоритми в роботі дозволяють отримувати точний виріб, що повністю відповідатиме характеристикам замовника, не матиме відхилень параметрів, а також подряпин. За допомогою сучасного інноваційного обладнання проводимо зварювання:

- металів шириною від 0,5 до 20 мм;
- конструкційної та нержавіючої сталі, алюмінію, кольорових металів шириною від 0,5 до 20 мм;
- надформатів -- без обмежень розмірів, є можливість формувати гострі кути для якісного провару;
- під будь-яким кутом, при цьому гарантуючи якість шва;
- на великій швидкості, на яку впливають подача дроту, висока кваліфікація майстрів, режими процесу hot-start & stand-by.

Зварювання від BZKU ARDENZ – найкращий вибір побутових і промислових споживачів

Зварювальні роботи користуються неабияким попитом у побутових та промислових споживачів. Адже без нього не обійтися при виготовленні різноманітних металоконструкцій, медичного обладнання, деталей для авіа- та авто будівництва, промисловості, енергетики, сфери інформаційних технологій тощо. 

Зварювальні роботи – ціна пакетів:
- Basic: до 10 хвилин – від 7 грн/хв,знижка 0%.
- Standard: від 10 до 60 хвилин – від 5 грн/хв., знижка до 28%.
- Pro: більше 60 хвилин – від 3 грн/хв, знижка до 57%.

Наші спеціалісти швидко, якісно і змістовно проконсультують щодо розрахунків, знижок, допоможуть із технічною документацією.
Якісні зварочні роботи і ціна вас приємно вразять. Зробивши замовлення, залишитеся задоволеними.

Залишились запитання?

 • Що якщо в мене немає креслень?

  Спеціалісти нашого конструкторського відділу готові Вам допомогти та підготувати креслення = )

 • Який метод зварювання обрати під певний вид металу?

  Сталь - MMA, TIG, MIG/MAG.Чавун - MMA, MIG/MAG.Нержавіюча сталь - MMA, MIG/MAG, TIG.Алюміній та сплави - TIG (робота зі змінним струмом).Мідь - MIG/MAG (з використанням мідного дрота).

 • Як провести оплату?

  Можливий розрахунок як безготівковий так і за готівку.

 • Можлива оплата частинами?

  Так, ми надаємо клієнтами можливість зробити оплату частинами або у розстрочку. Проте, це індивідуально обговорюється з менеджером.

 • Ви робите доставку по Україні?

  Ми виконуємо доставку по Україні через Нову Пошту або нашим логістичним відділом .

 • Чи виконуєте замовлення на експорт?

  Так, але вартість замовлення має бути від 1 000 000 гривень.