Лазерна порізка

Speed | Quality | Economy

Look how we can!

Технічні характеристики нашого обладнання дозволяють нам виготовляти вироби у великому об'ємі, в оговорені терміни та з високою точністю 

Швидкість роботи

Швидкість різання лазером до 300 м/хв - це дозволяє в коротких термінах виготовити повноцінні деталі/заготівлі у великому об'ємі

Максимальна товщина

Конструкційна сталь - 20 мм
Нержавіюча сталь - 10 мм
Алюміній - 8 мм
Кольорові метали - 10 мм

15

Мінімальна похибка

Повне збереження геометричних розмірів заготівлі з точність до ±0,1 мм

Монтажная область 53

Геометрія

Здійснення різання металу будь-якої геометрії при цьому зберігаючи високу якість зрізу

Обробка надформатів

Для забезпечення обробки великих деталей, а також деталей складної геометрії використовується апарат із робочою зоною до 3 050 x 1 550 мм

Потужність

Використовується лазер потужністю 4кВт, що допомагає додатково пришвидшити обробку тонких металів, порівняно з лазерами меншої потужності

Вартість лазерної різки 

 • Basic

  від 50 до 100 хвилин

  від 100 грн/хв*

  знижка 25%**
 • Standard

  від 100 до 1 000 хвилин

  від 50 грн/хв*

  знижка до 50%**
 • Pro

  більше 2 000 хвилин

  від 33 грн/хв*

  знижка до 67%**

Загалом еталонний розрахунок вартості завжди проводиться в хвилинах роботи апарату, але ми підготували приклад розрахунку вартості в метрах погонних:

  1 метр порізки чорної сталі з товщиною 1 мм коштує 9 грн при швидкості різки апарату 8,9 м.п. за 1 хвилину;
  1 метр порізки чорної сталі з товщиною 2 мм коштує 10,80 грн при швидкості різки апарату 7,41 м.п. за 1 хвилину.

*Вартість виготовлення замовлення залежить від типу та розміру металу, кількості контурів заготівлі, кількості необхідних деталей, необхідності в виконанні додаткових послуг (зварювання, гнуття, координатна пробивка, токарно-фрезерна ЧПК обробка, фарбування виробу, доставка готових виробів до замовника). Щоб отримати прорахунок Вам достатньо заповнити форму зворотного зв'язку, або зателефонувати до нашого спеціаліста за номером +38 044 390 13 01. Навіть, якщо у Вас немає підготовлених креслень/схем під необхідні деталі - наші спеціалісти допоможуть з цим питанням.**Розмір знижки залежить від об'єму продукції та кількості додаткових послуг.

Що таке лазерна різка?

Ідеальна заготівля завдяки інноваційному обладнанню

Лазерна різка металу - це лідер серед методів різання металу. Він має високу точність зрізу, що не потребує додаткової механічної обробки, можливо виконати виріз будь-якої геометрії, та ще однією перевагою є швидкість різання листового металу.
Наші апарати повністю автоматизовані, що дозволяє робити вирізи на металі без втручання майстра - це дозволяє оптимізувати роботу так, щоб виріб на 100% відповідав характеристикам, які необхідні замовнику без відхилень від показників та подряпин на виробі. Висока точність дозволяє розміщувати більше деталей на листі металу, що суттєво зменшує вартість на замовлення.
Оптоволоконна лазерна установка виконує металеві заготівлі будь-якої складності зберігаючи якість зрізу без дефектів. Ми можемо робити різку на чорному металі, нержавіючій сталі та сталі стійкої до корозії, алюмінію, міді, латуні, бронзі та інших кольорових металах.
Лазерну різку використовують для виготовлення різноманітних деталей та конструкцій. Наприклад, для автобудівництва або ремонту роблять деталі під різні вузли авто, тримачі для гальмівних колодок, номерні знаки та рамки, ступеці колеса для картів,, декоративні накладки порогів, для рекламних агенцій виготовляють логотипи, сувенірну продукцію, вивіски та конструкції, для ІТ електронні панелі, стійки під телекомунікаційне обладнання та корпуси, для промисловості димососи, корпуса для теплоносіїв, захисні екрани та інші додаткові елементи під різноманітні задачі, для медичної сфери інструменти, корпуса під обладнання, для енергетичної сфери кріплення та розхідники, тощо.

Наші роботи

Комплексна обробка металу від А до Я

Illustration

1

Напишіть нам

Залиште заявку з описом деталі, що Вам необхідно виготовити. Ми трішки спростили задачу: в заявці зазначені всі параметри, які необхідні для прорахунку - просто заповніть форму = )

2

Уточнення деталей замовлення

Наш спеціаліст обов'язково зв'яжеться з Вами для уточнень можливих деталей замовлення, або допоможе визначитися з питаннями, які можуть у Вас виникнути. 

3

Прорахунок

Ми детально ознайомимося з замовленням та сформуємо кошторис під Ваше замовлення.

4

Договір

Готуємо договір зі всіма деталями замовлення, підписуємо та полетіли виготовляти ідеальну продукцію для Вас.

5

Запуск виробництва

Наші спеціалісти роблять технічні прорахунки, налаштовують обладнання та обирають матеріали для замовлення. І от вже обладнання в парі з майстром виготовляють шедевр!

6

Доставка

Ми бережно упаковуємо готові вироби, уточнюємо деталі доставки та мчимось до Вас з виконаним замовленням.

7

Замовлення

Ви повертаєтесь до нас з новим замовленням ❤️

Готові зробити замовлення?

Зателефонуйте до нас або заповніть форму!

Різка лазером від BZKU ARDENZ – це ідеальний виріб за прийнятну ціну

Безперечним лідером серед сучасної величезної кількості методів механічної обробки є лазерна різка металу. Це гарантія високої точності й продуктивності. Унікальні властивості лазерного променя дають змогу отримати заготовки, які не потребують подальшої обробки, зробити виріз будь-якої геометричної форми. Серед переваг, які завжди імпонують нашим клієнтам, -- швидкість виконання процесу, мінімізація кількості обрізки дорого металу, можливість запрограмувати обладнання під будь-які технологічні вимоги.

Лазерна порізка металу від BZKU ARDENZ -- це завжди ідеальний виріб, який отримуємо, використовуючи інноваційне обладнання – оптоволоконну лазерну установку. Сучасні та повністю автоматизовані апарати дозволяють проводити технологічний процес без втручання майстра. У кінцевому результаті заготовки повністю відповідають заявленим характеристикам наших замовників. Ми гарантуємо відсутність будь-яких відхилень, неточностей та подряпин.

До нас варто звернутися, якщо необхідно:

- Обробити надформати – великі або деталі зі складною геометрією. Для цього використовуємо обладнання із характеристиками робочої зони до 3 050 x 1 550 мм.
- Потрібна висока потужність для обробки тонких металів. Лазер потужністю 4 кВт пришвидшує процес порівняно з лазером меншої потужності.
- Виготовити деталі в короткі терміни і у великих обсягах. Швидкість різання нашого устаткування становить 300 м/хв.
- Різати метал складної геометрії. Наші технології – це висока якість зрізу.
- Отримати максимальну товщину виробу. Для конструкційної сталі вона становить - 20 мм, нержавіючої - 10 мм, алюмінію - 8 мм, кольорових металів - 10 мм.
- Отримати точну деталь. Мінімальна похибка в геометричних розмірах становить до ±0,1 мм.

Вартість замовлення послуг лазера від BZKU ARDENZ

Ми працюємо з такими матеріалами: чорним та кольоровим металом, нержавіючою сталлю та сталлю стійкою до корозії, алюмінієм, міддю, латунню, бронзою та іншими. Наша компанія всіляко намагається при високій якості роботи сформувати оптимальну вартість замовлення. Дбаємо про її зменшення, розміщуючи на листі металу більшу кількість деталей.

Лазерна різка металу – ціна пакету:
- Basic: від 50 до 100 хвилин – від 100 грн/хв, знижка 25%.
- Standard: від 100 до 1 000 хвилин – від 50 грн/хв, знижка до 50%.
- Pro: більше 2 000 хвилин – від 33 грн/хв,знижка до 67%.

На вартість замовлення впливає тип і розмір металу, кількість контурів заготовок та потрібних деталей, надання таких додаткових послуг, як координатна пробивка, гнуття, зварювання, токарно-фрезерна ЧПК обробка, фарбування виробу, його доставка до замовника. Більші обсяг замовленої продукції та кількість додаткових послуг – більша знижка.

Ми допоможемо реалізувати ідеї від простих – до складних. Вам до нас, якщо потрібна різка металу лазером для виготовлення деталей в автобудівництві, вивісок, логотипів, сувенірної продукції, корпусів для різноманітного обладнання, захисних екранів, конструкцій для промисловості тощо.

Залишились запитання?

 • Що якщо в мене немає креслень?

  Спеціалісти нашого конструкторського відділу готові Вам допомогти та підготувати креслення = )

 • Як провести оплату?

  Можливий розрахунок як безготівковий так і за готівку.

 • Можлива оплата частинами?

  Так, ми надаємо клієнтами можливість зробити оплату частинами або у розстрочку. Проте, це індивідуально обговорюється з менеджером.

 • Ви робите доставку по Україні?

  Ми виконуємо доставку по Україні через Нову Пошту або нашим логістичним відділом .

 • Чи виконуєте замовлення на експорт?

  Так, але вартість замовлення має бути від 1 000 000 гривень.