Координатна пробивка

Economy | Quality | All-in

Look how we can!

Технічні характеристики нашого обладнання дозволяють нам виготовляти вироби у великому об'ємі, в оговорені терміни та з високою точністю 

a

Максимальна товщина

Конструкційна сталь – 3 мм
Алюміній – 3 мм
Нержавіюча сталь – 2 мм
Кольоровий метал - 4 мм

Обробка надформатів

Для забезпечення обробки великих деталей, а також деталей складної геометрії використовується апарат із робочою зоною до 3 050 x 1 250 мм

Монтажная область 53

Геометрія

Здійснення формування ребер жорсткості, отворів для вентиляції, формовок підкріплення та інше

Мінімальна похибка

Можлива похибка при виготовленні деталі/заготівлі складає усього ±0,05 мм завдяки автоматизованій роботі

Швидкість роботи

Швидкість обладнання до 600 ударів/хв - це дозволяє в коротких термінах виготовити повноцінну деталі/заготівлі у великому об'ємі

Економія

Так як в координатній обробці (перфорації) не використовуються дорогі гази - вартість на послугу в 2 рази нижче за лазерну різку

Вартість координатної пробивки 

 • Basic

  від 50 до 100 хвилин

  від 60 грн/хв*

  знижка 0%**
 • Standard

  від 100 до 1000 хвилин

  від 30 грн/хв*

  знижка до 50%**
 • Pro

  більше 1000 хвилин

  від 21 грн/хв*

  знижка до 65%**

*Вартість виготовлення замовлення залежиться від типу та розміру металу, кількості контурів заготівлі, кількості необхідних деталей, необхідності в виконанні додаткових послуг (зварювання, гнуття, лазерна порізка, токарно-фрезерна ЧПК обробка, фарбування виробу, доставка готових виробів до замовника). Щоб отримати прорахунок Вам достатньо заповнити форму зворотного зв'язку, або зателефонувати до нашого спеціаліста за номером +38 044 390 13 01. Навіть, якщо у Вас немає підготовлених креслень/схем під необхідні деталі - наші спеціалісти допоможуть з цим питанням.**Розмір знижки залежить від об'єму продукції та кількості додаткових послуг.

Що таке координатна пробивка (перфорація)?

2 в 1 - поєднання лазерної порізки та координатної пробивки

Координатна пробивка (перфорація металу) - це операція, що здійснюється за допомогою координатно-пробивного пресового верстата. Штампування з холоднокатаного листа дозволяє без термообробки отримати більш якісні деталі. Подібна операція є вкрай необхідною при припасуванні листів металопрофілю, для їх кріплення, при виготовленні вентиляційних решіток, кріпильних елементів, нековзних настилів, автомобільних трапів та інших виробничих маніпуляцій.
Наше обладнання виконує одразу 2 функції: лазерну різку та координатну пробивку. Лазерна різка застосовується для формування деталі, а саме пробивка спроможна створити елементи складної форми на деталі. Такий тандем суттєво скорочує час на виготовлення деталей без додаткового втручання майстра та дозволяє оптимізувати роботу так, щоб виріб на 100% відповідав характеристикам, які необхідні замовнику без відхилень від показників та подряпин на виробі. Оскільки на координатно-пробивному пресі є можливість виконувати обробку без втручання лазеру, це суттєво зменшує вартість виготовлення деталі/заготівлі.
Можемо виконувати координатне пробиття (перфорацію) на чорному металі, нержавіючій сталі та сталі стійкої до корозії, алюмінію, міді, латуні, бронзі та інших кольорових металах.
Координатну пробивку як і лазерну різку використовують для виготовлення різноманітних деталей та конструкцій. Наприклад, для автобудівництва або ремонту роблять деталі під різні вузли авто, для рекламних агенцій виготовляють логотипи, сувенірну продукцію, вивіски та конструкції, для ІТ електронні панелі та корпуси, для промисловості захисні екрани, накладки, додаткові елементи під різноманітні задачі, для медичної сфери інструменти, для енергетичної сфери кріплення та розхідники, для телекомунікаційної сфери стійки під обладнання тощо.

Наші роботи

Комплексна обробка металу від А до Я

Illustration

1

Напишіть нам

Залиште заявку з описом деталі, що Вам необхідно виготовити. Ми трішки спростили задачу: в заявці зазначені всі параметри, які необхідні для прорахунку - просто заповніть форму = )

2

Уточнення деталей замовлення

Наш спеціаліст обов'язково зв'яжеться з Вами для уточнень можливих деталей замовлення, або допоможе визначитися з питаннями, які можуть у Вас виникнути. 

3

Прорахунок

Ми детально ознайомимося з замовленням та сформуємо кошторис під Ваше замовлення.

4

Договір

Готуємо договір зі всіма деталями замовлення, підписуємо та полетіли виготовляти ідеальну продукцію для Вас.

5

Запуск виробництва

Наші спеціалісти роблять технічні прорахунки, налаштовують обладнання та обирають матеріали для замовлення. І от вже обладнання в парі з майстром виготовляють шедевр!

6

Доставка

Ми бережно упаковуємо готові вироби, уточнюємо деталі доставки та мчимось до Вас з виконаним замовленням.

7

Замовлення

Ви повертаєтесь до нас з новим замовленням ❤️

Готові зробити замовлення?

Зателефонуйте до нас або заповніть форму!

Координатна пробивка (перфорація) від компанії BZKU ARDENZ – еталон якості та точності

Координатне пробивання (перфорація) від фірми BZKU ARDENZ – це процес, що здійснюється за допомогою пресового верстата. Він дозволяє без застосування термообробки штампуванням із холодновальцьованого листа отримувати вироби, якість яких завжди дуже високо оцінюють наші замовники. Серед них – малий та великий бізнес, організації та підприємства. Адже при цій технології обробки металу можна без проблем здійснити припасування металопрофільних листів, їх кріплення, виготовити нековзні настили, вентиляційні решітки, різноманітні кріпильні та з’єднувальні елементи, автомобільні трапи тощо.
Пробивання металу у висококваліфікованих фахівців нашої компанії – це вигідна пропозиція, адже на сучасному обладнанні поєднується виконання одразу двох функцій – лазерної різки та координатної пробивки. Це зручно для наших клієнтів, бо при зведеному до мінімуму втручанню майстра виготовляються необхідні деталі в значно скорочені терміни, а виріб без подряпин та повністю відповідає заявленим параметрам.

У BZKU ARDENZ -- найкращі ціни на перфорацію

На координатно-пробивному пресі при металообробці без застосування лазера значно зменшується вартість послуг. До того ж координатне пробивання металу в нас має чимало інших переваг:

- Максимальна товщина матеріалу становить: конструкційної сталі – 3 мм, нержавіючої – 2 мм, алюмінію – 3 мм, кольорового металу - 4 мм.
- Здійснюємо обробку надформатів – деталей зі складною конструкцією та великих. Робоча зона апарату – до 3 050 x 1 250 мм.
- Нам під силу різна геометрія – отвори для вентиляцій, формовки підкріплення, формування ребер жорсткості.
- Ми подбали, щоб похибка при виготовленні виробів була мінімальною – ±0,05 мм.
- Здивуємо швидкістю роботи. У короткі терміни на обладнанні зі швидкістю до 600 ударів за хвилину отримуємо деталі та заготовки у великих партіях.
- Якісні послуги – за хорошу ціну. За координатне пробивання листового матеріалу заплатите удвічі менше, ніж на лазерну різку, бо в технології не використовуємо дорогі гази.
Перфорація металу – дуже популярна послуга на ринку. Працювати із BZKU ARDENZ максимально вигідно, адже технологічні характеристики нашого обладнання дозволяють виготовляти вироби у великих обсягах, в обумовлені терміни та з високою точністю. Ми обробляємо такі метали: чорний та кольоровий, нержавіючу сталь та стійку до корозії, мідь, алюміній, бронзу, латунь.
Вартість пакетів послуг становить:
- Basic: від 50 до 100 хвилин – від 60 грн/хв, знижка 0%.
- Standard: від 100 до 1000 хвилин – від 30 грн/хв, знижка до 50%.
- Pro: більш як 1000 хвилин – від 21 грн/хв, знижка до 65%.

Щоб зробити замовлення, заповніть на нашому сайті форму зворотного зв’язку або зателефонуйте за номером +38 044 390 13 01. Наші спеціалісти проконсультують щодо його вартості, допоможуть із кресленнями та схемами необхідних деталей.

Ми цінуємо кожного клієнта, тому відкриті та позитивно налаштовані до співпраці.

Залишились запитання?

 • Що якщо в мене немає креслень?

  Спеціалісти нашого конструкторського відділу готові Вам допомогти та підготувати креслення = )

 • Як провести оплату?

  Можливий розрахунок як безготівковий так і за готівку.

 • Можлива оплата частинами?

  Так, ми надаємо клієнтами можливість зробити оплату частинами або у розстрочку. Проте, це індивідуально обговорюється з менеджером.

 • Ви робите доставку по Україні?

  Ми виконуємо доставку по Україні через Нову Пошту або нашим логістичним відділом .

 • Чи виконуєте замовлення на експорт?

  Так, але вартість замовлення має бути від 1 000 000 гривень.