Що таке координатна пробивка (перфорація)?

2 в 1 - поєднання лазерної порізки та координатної пробивки

Координатна пробивка (перфорація металу) - це операція, що здійснюється за допомогою координатно-пробивного пресового верстата. Штампування з холоднокатаного листа дозволяє без термообробки отримати більш якісні деталі. Подібна операція є вкрай необхідною при припасуванні листів металопрофілю, для їх кріплення, при виготовленні вентиляційних решіток, кріпильних елементів, нековзних настилів, автомобільних трапів та інших виробничих маніпуляцій.
Наше обладнання виконує одразу 2 функції: лазерну різку та координатну пробивку. Лазерна різка застосовується для формування деталі, а саме пробивка спроможна створити елементи складної форми на деталі. Такий тандем суттєво скорочує час на виготовлення деталей без додаткового втручання майстра та дозволяє оптимізувати роботу так, щоб виріб на 100% відповідав характеристикам, які необхідні замовнику без відхилень від показників та подряпин на виробі. Оскільки на координатно-пробивному пресі є можливість виконувати обробку без втручання лазеру, це суттєво зменшує вартість виготовлення деталі/заготівлі.
Можемо виконувати координатне пробиття (перфорацію) на чорному металі, нержавіючій сталі та сталі стійкої до корозії, алюмінію, міді, латуні, бронзі та інших кольорових металах.
Координатну пробивку як і лазерну різку використовують для виготовлення різноманітних деталей та конструкцій. Наприклад, для автобудівництва або ремонту роблять деталі під різні вузли авто, для рекламних агенцій виготовляють логотипи, сувенірну продукцію, вивіски та конструкції, для ІТ електронні панелі та корпуси, для промисловості захисні екрани, накладки, додаткові елементи під різноманітні задачі, для медичної сфери інструменти, для енергетичної сфери кріплення та розхідники, для телекомунікаційної сфери стійки під обладнання тощо.

Look how we can!

Технічні характеристики нашого обладнання дозволяють нам виготовляти вироби у великому об'ємі, в оговорені терміни та з високою точністю 

a

Максимальна товщина

Конструкційна сталь – 3 ммАлюміній – 3 ммНержавіюча сталь – 2 ммКольоровий метал - 4 мм

Обробка надформатів

Для забезпечення обробки великих деталей, а також деталей складної геометрії використовується апарат із робочою зоною до 3 050 x 1 250 мм

Монтажная область 53

Геометрія

Здійснення формування ребер жорсткості, отворів для вентиляції, формовок підкріплення та інше

Мінімальна похибка

Можлива похибка при виготовленні деталі/заготівлі складає усього ±0,05 мм завдяки автоматизованій роботі

Швидкість роботи

Швидкість обладнання до 600 ударів/хв - це дозволяє в коротких термінах виготовити повноцінну деталі/заготівлі у великому об'ємі

Economy

Економія

Так як в координатній обробці (перфорації) не використовуються дорогі гази - вартість на послугу в 2 рази нижче за лазерну різку

Вартість координатної пробивки 

 • Basic

  від 50 до 100 хвилин

  від 60 грн/хв*

  знижка 0%**
 • Standard

  від 100 до 300 хвилин

  від 45 грн/хв*

  знижка до 30%**
 • Pro

  більше 300 хвилин

  від 40 грн/хв*

  знижка до 67%**

*Вартість виготовлення замовлення залежиться від типу та розміру металу, кількості контурів заготівлі, кількості необхідних деталей, необхідності в виконанні додаткових послуг (зварювання, гнуття, лазерна порізка, токарно-фрезерна ЧПК обробка, фарбування виробу, доставка готових виробів до замовника). Щоб отримати прорахунок Вам достатньо заповнити форму зворотного зв'язку, або зателефонувати до нашого спеціаліста за номером +38 044 390 13 01. Навіть, якщо у Вас немає підготовлених креслень/схем під необхідні деталі - наші спеціалісти допоможуть з цим питанням.**Розмір знижки залежить від об'єму продукції та кількості додаткових послуг.

Наші роботи

Від А до Я

1

Напишіть нам

Залиште заявку з описом деталі, що Вам необхідно виготовити. Ми трішки спростили задачу: в заявці зазначені всі параметри, які необхідні для прорахунку - просто заповніть форму = )

2

Уточнення деталей замовлення

Наш спеціаліст обов'язково зв'яжеться з Вами для уточнень можливих деталей замовлення, або допоможе визначитися з питаннями, які можуть у Вас виникнути. 

3

Прорахунок

Ми детально ознайомимося з замовленням та сформуємо кошторис під Ваше замовлення.

4

Договір

Готуємо договір зі всіма деталями замовлення, підписуємо та полетіли виготовляти ідеальну продукцію для Вас.

5

Запуск виробництва

Наші спеціалісти роблять технічні прорахунки, налаштовують обладнання та обирають матеріали для замовлення. І от вже обладнання в парі з майстром виготовляють шедевр!

6

Доставка

Ми бережно упаковуємо готові вироби, уточнюємо деталі доставки та мчимось до Вас з виконаним замовленням.

7

Замовлення

Ви повертаєтесь до нас з новим замовленням ❤️

Готові зробити замовлення?

Зателефонуйте до нас або заповніть форму!

Залишились запитання?

 • Що якщо в мене немає креслень?

  Спеціалісти нашого конструкторського відділу готові Вам допомогти та підготувати креслення = )

 • Як провести оплату?

  Можливий розрахунок як безготівковий так і за готівку.

 • Можлива оплата частинами?

  Так, ми надаємо клієнтами можливість зробити оплату частинами або у розстрочку. Проте, це індивідуально обговорюється з менеджером.

 • Ви робите доставку по Україні?

  Ми виконуємо доставку по Україні через Нову Пошту або нашим логістичним відділом .

 • Чи виконуєте замовлення на експорт?

  Так, але вартість замовлення має бути від 1 000 000 гривень.