Що таке обробка піскоструєм та порошкове фарбування?

Насиченість кольорів на довгі роки

Піскоструйна обробка - це холодна абразивна обробка металевих виробів шляхом очищення її поверхні піском або іншим абразивним порошком, під великим тиском повітря. Тобто, це високоякісне очищення поверхонь від продуктів корозії, шарової окалини, нагару, затверділих і не затверділих нафто- продуктів (бітум, мазут та ін.), старих багатошарових лакофарбових покриттів, штукатурки, бруду та інших видів забруднень. Ця процедура є однією з головних стадій підготовки поверхонь перед нанесенням різних антикорозійних або декоративних захисних покриттів, наприклад, фарбування.
Порошкове фарбування – екологічно чиста, безвідходна технологія отримання високоякісних декоративних та декоративно-захисних полімерних покриттів. Покриття формують з полімерних порошків, які наносять на поверхню деталі спеціальним методом та рівномірним шаром, після чого нанесений шар порошку оплавляється при температурі 180-220 °С з подальшим формуванням рівномірного суцільного покриття.
Ми виконуємо фарбування будь-якого металу на чорний метал, нержавіюча сталь та сталь стійка до корозії, алюміній, мідь, латунь, бронза та інші кольорові метали. Наприклад, для автомобільної сфери ми виконуємо фарбування деталей, сільгосп. машин, старі литі та металеві диски, фаркопи, гальмівні супорти, деталі підвіски, багажники та бампера, для рекламних агенцій фарбуємо металеві логотипи, вивіски та конструкції, для ІТ електронні панелі та корпуси, для промисловості котли, холодильно-вентиляційне обладнання, додаткові елементи під різноманітні задачі, для медичної сфери інструменти та медично-лабораторне обладнання, для енергетичної сфери кріплення та труби, для благоустрою міст дитячі майданчики та дорожні огорожі тощо.

Look how we can!

Технічні характеристики нашого обладнання дозволяють нам виготовляти вироби у великому об'ємі, в оговорені терміни та з високою точністю 

Насичена палітра

Фарбування металоконструкцій в будь-які кольори за шкалою RAL, з використанням фарб тільки найвідоміших, якісних виробників порошкової фарби, що зарекомендували себе

Обробка надформатів

Фарбування максимального розміру деталі 1 500 х 6 000 х 2 000 мм

Economy

Економія

За рахунок використання сучасних технологій фарбування та новітнього обладнання ми досягаємо скорочення витрат фарби на м2

Швидкість

Скорочення часу на фарбування за рахунок 100% вмісту сухої речовини, порошкове покриття наноситься в один шар, на відміну від дорогих багатошарових рідких покриттів, що значно скорочує час процесу фарбування

Екологічність

Застосування цієї технології позбавляє екологічних проблем - вогненебезпечні та токсичні рідкі розчинники не використовуються

Захист виробу

На виробі полімеризується шар еластичної пластмаси з високою адгезією, ударостійке покриття з антикорозійними та електроізоляційними властивостями, стійкістю до розчинів лугів, кислот і органічних розчинників, з температурним діапазоном роботи від -60 до +150 °С.

Вартість фарбування 

 • Basic

  до 1 м2

  190 грн*

  знижка 0%**
 • Standard

  від 1 до 100 м2

  від 100 грн/м2*

  знижка до 47%**
 • Pro

  більше 100 м2

  від 95 грн/м2*

  знижка до 50%**

*Вартість виготовлення замовлення залежить від типу та розміру металу, кількості контурів заготівлі, кількості необхідних деталей, необхідності в виконанні додаткових послуг (зварювання, гнуття, координатна пробивка, токарно-фрезерна ЧПК обробка, лазерна порізка, доставка готових виробів до замовника). Щоб отримати прорахунок Вам достатньо заповнити форму зворотного зв'язку, або зателефонувати до нашого спеціаліста за номером +38 044 390 13 01. Навіть, якщо у Вас немає підготовлених креслень/схем під необхідні деталі - наші спеціалісти допоможуть з цим питанням.**Розмір знижки залежить від об'єму продукції та кількості додаткових послуг.

Наші роботи

Від А до Я

1

Напишіть нам

Залиште заявку з описом деталі, що Вам необхідно виготовити. Ми трішки спростили задачу: в заявці зазначені всі параметри, які необхідні для прорахунку - просто заповніть форму = )

2

Уточнення деталей замовлення

Наш спеціаліст обов'язково зв'яжеться з Вами для уточнень можливих деталей замовлення, або допоможе визначитися з питаннями, які можуть у Вас виникнути. 

3

Прорахунок

Ми детально ознайомимося з замовленням та сформуємо кошторис під Ваше замовлення.

4

Договір

Готуємо договір зі всіма деталями замовлення, підписуємо та полетіли виготовляти ідеальну продукцію для Вас.

5

Запуск виробництва

Наші спеціалісти роблять технічні прорахунки, налаштовують обладнання та обирають матеріали для замовлення. І от вже обладнання в парі з майстром виготовляють шедевр!

6

Доставка

Ми бережно упаковуємо готові вироби, уточнюємо деталі доставки та мчимось до Вас з виконаним замовленням.

7

Замовлення

Ви повертаєтесь до нас з новим замовленням ❤️

Готові зробити замовлення?

Зателефонуйте до нас або заповніть форму!

Залишились запитання?

 • Що якщо в мене немає креслень?

  Спеціалісти нашого конструкторського відділу готові Вам допомогти та підготувати креслення = )

 • Ви маєте палітру кольорів?

  Так, перед фарбуванням Ви обираєте колір(и), що підходять для Вашого виробу.

 • Як провести оплату?

  Можливий розрахунок як безготівковий так і за готівку.

 • Можлива оплата частинами?

  Так, ми надаємо клієнтами можливість зробити оплату частинами або у розстрочку. Проте, це індивідуально обговорюється з менеджером.

 • Ви робите доставку по Україні?

  Ми виконуємо доставку по Україні через Нову Пошту або нашим логістичним відділом .

 • Чи виконуєте замовлення на експорт?

  Так, але вартість замовлення має бути від 1 000 000 гривень.