Порошкове фарбування

Speed | Quality | Сolorful

Look how we can!

Технічні характеристики нашого обладнання дозволяють нам виготовляти вироби у великому об'ємі, в оговорені терміни та з високою точністю 

Насичена палітра

Фарбування металоконструкцій в будь-які кольори за шкалою RAL, з використанням фарб тільки найвідоміших, якісних виробників порошкової фарби, що зарекомендували себе

Обробка надформатів

Фарбування максимального розміру деталі 1 500 х 6 000 х 2 000 мм

Economy

Економія

За рахунок використання сучасних технологій фарбування та новітнього обладнання ми досягаємо скорочення витрат фарби на м2

Швидкість

Скорочення часу на фарбування за рахунок 100% вмісту сухої речовини, порошкове покриття наноситься в один шар, на відміну від дорогих багатошарових рідких покриттів, що значно скорочує час процесу фарбування

Екологічність

Застосування цієї технології позбавляє екологічних проблем - вогненебезпечні та токсичні рідкі розчинники не використовуються

Захист виробу

На виробі полімеризується шар еластичної пластмаси з високою адгезією, ударостійке покриття з антикорозійними та електроізоляційними властивостями, стійкістю до розчинів лугів, кислот і органічних розчинників, з температурним діапазоном роботи від -60 до +150 °С.

Вартість робіт з фарбування 

 • Basic

  до 1 м2

  190 грн*

  знижка 0%**
 • Standard

  від 1 до 100 м2

  від 100 грн/м2*

  знижка до 47%**
 • Pro

  більше 100 м2

  від 95 грн/м2*

  знижка до 50%**

Вартість на роботи вказана без урахування вартості фарби. Тип фарби окремо оговорюється з замовником перед початком робіт.

*Вартість виготовлення замовлення залежить від типу та розміру металу, кількості контурів заготівлі, кількості необхідних деталей, необхідності в виконанні додаткових послуг (зварювання, гнуття, координатна пробивка, токарно-фрезерна ЧПК обробка, лазерна порізка, доставка готових виробів до замовника). Щоб отримати прорахунок Вам достатньо заповнити форму зворотного зв'язку, або зателефонувати до нашого спеціаліста за номером +38 044 390 13 01. Навіть, якщо у Вас немає підготовлених креслень/схем під необхідні деталі - наші спеціалісти допоможуть з цим питанням.**Розмір знижки залежить від об'єму продукції та кількості додаткових послуг.

Що таке порошкове фарбування?

Насиченість кольорів на довгі роки

Порошкове фарбування – екологічно чиста, безвідходна технологія отримання високоякісних декоративних та декоративно-захисних полімерних покриттів. Покриття формують з полімерних порошків, які наносять на поверхню деталі спеціальним методом та рівномірним шаром, після чого нанесений шар порошку оплавляється при температурі 180-220 °С з подальшим формуванням рівномірного суцільного покриття.
Ми виконуємо фарбування будь-якого металу на чорний метал, нержавіюча сталь та сталь стійка до корозії, алюміній, мідь, латунь, бронза та інші кольорові метали. Наприклад, для автомобільної сфери ми виконуємо фарбування деталей, сільгосп. машин, старі литі та металеві диски, фаркопи, гальмівні супорти, деталі підвіски, багажники та бампера, для рекламних агенцій фарбуємо металеві логотипи, вивіски та конструкції, для ІТ електронні панелі та корпуси, для промисловості котли, холодильно-вентиляційне обладнання, додаткові елементи під різноманітні задачі, для медичної сфери інструменти та медично-лабораторне обладнання, для енергетичної сфери кріплення та труби, для благоустрою міст дитячі майданчики та дорожні огорожі тощо.

Наші роботи

Комплексна обробка металу від А до Я

Illustration

1

Напишіть нам

Залиште заявку з описом деталі, що Вам необхідно виготовити. Ми трішки спростили задачу: в заявці зазначені всі параметри, які необхідні для прорахунку - просто заповніть форму = )

2

Уточнення деталей замовлення

Наш спеціаліст обов'язково зв'яжеться з Вами для уточнень можливих деталей замовлення, або допоможе визначитися з питаннями, які можуть у Вас виникнути. 

3

Прорахунок

Ми детально ознайомимося з замовленням та сформуємо кошторис під Ваше замовлення.

4

Договір

Готуємо договір зі всіма деталями замовлення, підписуємо та полетіли виготовляти ідеальну продукцію для Вас.

5

Запуск виробництва

Наші спеціалісти роблять технічні прорахунки, налаштовують обладнання та обирають матеріали для замовлення. І от вже обладнання в парі з майстром виготовляють шедевр!

6

Доставка

Ми бережно упаковуємо готові вироби, уточнюємо деталі доставки та мчимось до Вас з виконаним замовленням.

7

Замовлення

Ви повертаєтесь до нас з новим замовленням ❤️

Готові зробити замовлення?

Зателефонуйте до нас або заповніть форму!

Насиченість кольорів із компанією BZKU ARDENZ – на довгі роки

Порошкова покраска є екологічно чистою, на що завжди звертають увагу замовники. Порошки для декоративного й декоративно-захисного покриття наносяться на деталь рівномірно і оплавляються при високій температурі.
Найчастіше ця технологія застосовується в автомобільній сфері, де необхідно пофарбувати різні деталі машин, у рекламній (логотипи, вивіски), сфері інформаційних технологій, промисловості, медицині. Без наших послуг складно обійтися під час благоустрою населених пунктів. Порошкове фарбування надасть дитячим майданчикам, огорожам привабливого вигляду.
Серед замовників – чимало автомобілістів. Якісний піскоструй дисків і ціна (запитуйте в менеджера) – це тандем, який їм до вподоби.
Фарбування з BZKU ARDENZ – це яскравість кольорів, економія і швидкість.
Звертайтесь – і не розчаруєтесь. З нами ви отримаєте:- Насичену палітру: використовуємо фарби найвідоміших на ринку виробників, виконуємо фарбування будь-якими кольорами за шкалою RAL.- Обробку надформатів: розмір деталей до 1 500 х 6 000 х 2 000 мм.- Економію. Сучасне обладнання та інноваційні технології дозволяють суттєво скоротити витрату фарб, а відтак зменшити вартість послуги.- Швидкість. Покриття від нас – одношарове. Це економія часу і розхідних матеріалів.- Екологічність. Не користуємось токсичними і вибухонебезпечними розчинниками.- Надійний захист виробу з нашим покриттям від зовнішніх чинників.
Кваліфіковані фахівці нададуть вичерпну інформацію замовникам про порошкове фарбування, його беззаперечні плюси, порахують знижку з врахуванням додаткових послуг. Ми чекаємо вашого звернення через форму зворотного зв’язку на офіційному сайті чи за телефоном.
Життя з нашими фарбами у вас буде яскравим і насиченим. Ставши клієнтами компанії, не пошкодуєте про свій вибір.

Залишились запитання?

 • Що якщо в мене немає креслень?

  Спеціалісти нашого конструкторського відділу готові Вам допомогти та підготувати креслення = )

 • Ви маєте палітру кольорів?

  Так, перед фарбуванням Ви обираєте колір(и), що підходять для Вашого виробу.

 • Як провести оплату?

  Можливий розрахунок як безготівковий так і за готівку.

 • Можлива оплата частинами?

  Так, ми надаємо клієнтами можливість зробити оплату частинами або у розстрочку. Проте, це індивідуально обговорюється з менеджером.

 • Ви робите доставку по Україні?

  Ми виконуємо доставку по Україні через Нову Пошту або нашим логістичним відділом .

 • Чи виконуєте замовлення на експорт?

  Так, але вартість замовлення має бути від 1 000 000 гривень.