Досконалість не має меж!

Quality | Accuracy | Geometry | Colorfulness | Construction | Complex

Металеві меблі

100 000+ виготовлених металевих меблів для виробничих підприємств

Корпуси та конструкції

Металеві корпуса та конструкції для різноманітного обладнання

Комплексні вироби та деталі

Металеві вироби комплексного виробництва

Металеві меблі

Ми виготовляємо металеві меблі для різноманітних сфер, як медичної так і продуктової: ванни мийні зварені з нержавіючої сталі, рукомийники, столи, стелажі з полицями, тумби, дизайнерські стільці тощо. 

Виготовлення для автомобільних сервісних центрів спеціалізованого обладнання, шаф для роздягалень шкіл та заводів, металевих столів та візків під продуктовий бізнес, дизайнерських металевих меблів для дому та офісу, стійки для серверних від ІТ обладнання, меблів та тренажерів для спортивних та дитячих майданчиків.

Корпуси та конструкції

Для кожного обладнання корпус - це це захисна конструкція, як для користувача, так і для складової частини виробу. Виробництво металевих корпусів може бути як у великій так і в незначній кількості відповідно до технічних умов замовника.

Ми виготовляємо корпуси під медичне обладнання, виробниче обладнання, що має витримувати підвищений тиск як у середині конструкції так і зовні, вентиляційне обладнання, електричні компоненти в сфері інформаційних технологій.

Комплексні вироби та деталі

Комплексні вироби з металу - це наша специфікація так як ми маємо все необхідне обладнання, а виробництво деталей завжди відповідає всім технічним вимогам замовника та поставленим термінам.

Виготовлення кріплень, запасних частин для автомобільної сфери (впуск/випуск колектора, вкладиші, клапана, втулки, напрямні, ГРМ елементи, ремонтні комплекти, плита комплесорів, муфти, сальники, прокладки тощо), запасні частини та вироби для яхт та моторних човнів, деталі для вентиляторів та опалювального обладнання, комплектуючи для виробництво вікон, металеві деталі для спортивних та дитячих майданчиків.