Токарно-фрезерна обробка

Exactness | Quality | Speed

Look how we can!

Технічні характеристики нашого обладнання дозволяють нам виготовляти вироби у великому об'ємі, в оговорені терміни та з високою точністю 

a

Габарити заготівлі

Максимально 300 мм у діаметрі та 400 мм у довжину

Обробка надформатів

Для забезпечення обробки великих деталей, а також деталей складної геометрії використовується апарат із робочою зоною до 1 100 х 550 мм

Монтажная область 53

Геометрія

Здійснення обробки металу будь-якої геометрії при цьому зберігаючи високу якість поверхні

Точність

Виготовленні деталі/заготівлі відповідає необхідним характеристикам завдяки автоматизованій роботі 3D графічної системи управління процесами обробки

Швидкість роботи

Швидкість роботи 5 000 об/хв - це дозволяє в коротких термінах виготовити повноцінну деталі/заготівлі у великому об'ємі

Навантаження

Максимально допустиме навантаження на стіл до 1 000 кг

Вартість токарно-фрезерної роботи

 • Basic

  до 60 хвилин

  від 40 грн/хв*

  знижка 0%**
 • Standard

  від 60 до 120 хвилин

  від 33,2 грн/хв*

  знижка до 10%**
 • Pro

  більше 120 хвилин

  від 16.6 грн/хв*

  знижка до 17%**

*Вартість виготовлення замовлення залежить від типу та розміру металу, кількості контурів заготівлі, кількості необхідних деталей, необхідності в виконанні додаткових послуг (зварювання, гнуття, координатна пробивка, лазерна різка, фарбування виробу, доставка готових виробів до замовника). Щоб отримати прорахунок Вам достатньо заповнити форму зворотного зв'язку, або зателефонувати до нашого спеціаліста за номером +38 044 390 13 01. Навіть, якщо у Вас немає підготовлених креслень/схем під необхідні деталі - наші спеціалісти допоможуть з цим питанням. **Розмір знижки залежить від об'єму продукції та кількості додаткових послуг.

Що таке токарна та фрезерна ЧПК обробка?

Ідеальний виріб завдяки інноваційного обладнання

Фрезерування (фрезерна обробка) - це механічна обробка металу з широким спектром апаратних та програмних опцій, різноманітністю 3D-елементів управління та технологічних рішень, при якому шар матеріалу видаляється за допомогою інструменту, що обертається - фрези. Фрезами обробляють плоскі та криволінійні поверхні, різноманітні пази, канавки, шліци, зуби шестерень, різьблення та багато іншого.
Токарна обробка - це методика обробки металевих виробів з оптичною системою вимірювань по осях X та Y, яка передбачає видалення з них зайвого шару. При цьому на виході деталь має необхідні розміри, форму та шорсткість поверхні. Процедура виконується на спеціальних верстатах, які за допомогою свердлів, різців та інших ріжучих пристроїв зрізають на задану величину металевий шар із заготівлі.
Комплексна обробка металу токарно-фрезерним ЧПК виконує металеві заготівлі будь-якої складності зберігаючи якість зрізу без дефектів. Ми можемо робити різку на чорному металі, нержавіючій сталі та сталі стійкої до корозії, алюмінію, міді, латуні, бронзі та інших кольорових металах.
Токарно-фрезерну ЧПК обробку використовують для виготовлення різноманітних деталей та конструкцій. Наприклад, для автобудівництва або ремонту роблять деталі під різні вузли авто, ступеці колеса для картів, елементи вентиляційних систем, катушки ручних та автоматичних порогів, для ІТ електронні панелі та корпуси, для промисловості додаткові елементи під різноманітні задачі, для енергетичної сфери кріплення та розхідники, тощо.

Наші роботи

Комплексна обробка металу від А до Я

Illustration

1

Напишіть нам

Залиште заявку з описом деталі, що Вам необхідно виготовити. Ми трішки спростили задачу: в заявці зазначені всі параметри, які необхідні для прорахунку - просто заповніть форму = )

2

Уточнення деталей замовлення

Наш спеціаліст обов'язково зв'яжеться з Вами для уточнень можливих деталей замовлення, або допоможе визначитися з питаннями, які можуть у Вас виникнути. 

3

Прорахунок

Ми детально ознайомимося з замовленням та сформуємо кошторис під Ваше замовлення.

4

Договір

Готуємо договір зі всіма деталями замовлення, підписуємо та полетіли виготовляти ідеальну продукцію для Вас.

5

Запуск виробництва

Наші спеціалісти роблять технічні прорахунки, налаштовують обладнання та обирають матеріали для замовлення. І от вже обладнання в парі з майстром виготовляють шедевр!

6

Доставка

Ми бережно упаковуємо готові вироби, уточнюємо деталі доставки та мчимось до Вас з виконаним замовленням.

7

Замовлення

Ви повертаєтесь до нас з новим замовленням ❤️

Готові зробити замовлення?

Зателефонуйте до нас або заповніть форму!

Із фрезерно-токарною обробкою від BZKU ARDENZ – ідеальний виріб

Фрезерування є одним із найпоширеніших методів металообробки. Під час цього технологічного процесу зайвий шар металу видаляється за допомогою спеціального обертового інструменту – фрези. Фрезерна обробка від BZKU ARDENZ – це ще й інноваційні технології. Ми використовуємо апаратні і програмні опції, 3-D елементи управління та технологічних рішень. Це дає змогу пропонувати нашим замовникам продукцію, яка в кінцевому результаті матиме ідеальні характеристики. 
Токарна обробка металу передбачає використання оптичної системи вимірювань верстатів за осями X та Y. За допомогою неї відбувається видалення зайвого шару металу на задану величину. Для цього обладнання оснащене різними свердлами, ріжучими пристроями та різцями.Токарна обробка металу з нашими спеціалістами дозволяє виготовити деталі від простих до складних.
Інноваційні складні технології – це якісна комплексна токарно-фрезерна обробка
Технологічно складна токарно-фрезерна ЧПК обробка деталей вирізняється високою функціональністю, тому є затребуваною в авіа- і автомобілепроєктуванні, будівництві, промисловій та енергетичній сферах тощо. Як для прикладу, це ступиці колес для картів, елементи з’єднувальних вузлів для авто, деталі систем вентиляції, різноманітні кріплення та розхідники, корпуси.
За допомогою комплексної обробки металу токарно-фрезерним ЧПК отримуємо якість зрізу без дефектів. Наші спеціалісти справжні професіонали у виготовленні складних деталей із чорних і кольорових металів, сталі, міді, латуні, алюмінії, міді. Ми на інноваційному обладнанні виготовляємо вироби у великому обсязі, завжди дотримуємося термінів, обумовлених у договорі з клієнтом, та гарантуємо, що наші вироби матимуть високу точність.
 Серед інших переваг, на які варто звернути увагу:- Габарити заготівлі: максимальні у діаметрі – 300 мм, у довжину – 400 мм- Обробка надформатів: робоча зона апарату – до 1 100 х 550 мм.- Складна геометрія при високій якості поверхні.- Точність забезпечує автоматизована 3D графічна система управління нашого обладнання.- Швидкість роботи – 5 000 об/хв.- Навантаження: максимально допустиме – до 1 000 кг на стіл.
Вартість пакетів послуг токарно - фрезерної обробки:- Basic: до 60 хв -- від 20 грн/хв, знижка 0%.- Standard: від 60 до 120 хв -- від 18 грн/хв, знижка до 10%. - Pro: більше 120 хвилин --від 16.6 грн/хв, знижка до 17%.
Якісна фрезерна обробка і ціна від компанії BZKU ARDENZ завжди приваблювали клієнтів. Від наших спеціалів – якісні консультації, швидкі розрахунки вартості та знижок, допомога з кресленнями, схемами.Ми раді бачити вас у нас. 

Залишились запитання?

 • Що якщо в мене немає креслень?

  Спеціалісти нашого конструкторського відділу готові Вам допомогти та підготувати креслення = )

 • Як провести оплату?

  Можливий розрахунок як безготівковий так і за готівку.

 • Можлива оплата частинами?

  Так, ми надаємо клієнтами можливість зробити оплату частинами або у розстрочку. Проте, це індивідуально обговорюється з менеджером.

 • Ви робите доставку по Україні?

  Ми виконуємо доставку по Україні через Нову Пошту або нашим логістичним відділом .

 • Чи виконуєте замовлення на експорт?

  Так, але вартість замовлення має бути від 1 000 000 гривень.