Що таке токарна та фрезерна ЧПК обробка?

Ідеальний виріб завдяки інноваційного обладнання

Фрезерування (фрезерна обробка) - це механічна обробка металу з широким спектром апаратних та програмних опцій, різноманітністю 3D-елементів управління та технологічних рішень, при якому шар матеріалу видаляється за допомогою інструменту, що обертається - фрези. Фрезами обробляють плоскі та криволінійні поверхні, різноманітні пази, канавки, шліци, зуби шестерень, різьблення та багато іншого.
Токарна обробка - це методика обробки металевих виробів з оптичною системою вимірювань по осях X та Y, яка передбачає видалення з них зайвого шару. При цьому на виході деталь має необхідні розміри, форму та шорсткість поверхні. Процедура виконується на спеціальних верстатах, які за допомогою свердлів, різців та інших ріжучих пристроїв зрізають на задану величину металевий шар із заготівлі.
Комплексна обробка металу токарно-фрезерним ЧПК виконує металеві заготівлі будь-якої складності зберігаючи якість зрізу без дефектів. Ми можемо робити різку на чорному металі, нержавіючій сталі та сталі стійкої до корозії, алюмінію, міді, латуні, бронзі та інших кольорових металах.
Токарно-фрезерну ЧПК обробку використовують для виготовлення різноманітних деталей та конструкцій. Наприклад, для автобудівництва або ремонту роблять деталі під різні вузли авто, ступеці колеса для картів, елементи вентиляційних систем, катушки ручних та автоматичних порогів, для ІТ електронні панелі та корпуси, для промисловості додаткові елементи під різноманітні задачі, для енергетичної сфери кріплення та розхідники, тощо.

Look how we can!

Технічні характеристики нашого обладнання дозволяють нам виготовляти вироби у великому об'ємі, в оговорені терміни та з високою точністю 

a

Габарити заготівлі

Максимально 300 мм у діаметрі та 400 мм у довжину

Обробка надформатів

Для забезпечення обробки великих деталей, а також деталей складної геометрії використовується апарат із робочою зоною до 1 100 х 550 мм

Монтажная область 53

Геометрія

Здійснення обробки металу будь-якої геометрії при цьому зберігаючи високу якість поверхні

Точність

Виготовленні деталі/заготівлі відповідає необхідним характеристикам завдяки автоматизованій роботі 3D графічної системи управління процесами обробки

Швидкість роботи

Швидкість роботи 5 000 об/хв - це дозволяє в коротких термінах виготовити повноцінну деталі/заготівлі у великому об'ємі

Created by Ashwin Dineshfrom the Noun Project

Навантаження

Максимально допустиме навантаження на стіл до 1 000 кг

Вартість токарно-фрезерної роботи

 • Basic

  до 60 хвилин

  від 20 грн/хв*

  знижка 0%**
 • Standard

  від 60 до 120 хвилин

  від 18 грн/хв*

  знижка до 10%**
 • Pro

  більше 120 хвилин

  від 16.6 грн/хв*

  знижка до 17%**

*Вартість виготовлення замовлення залежить від типу та розміру металу, кількості контурів заготівлі, кількості необхідних деталей, необхідності в виконанні додаткових послуг (зварювання, гнуття, координатна пробивка, лазерна різка, фарбування виробу, доставка готових виробів до замовника). Щоб отримати прорахунок Вам достатньо заповнити форму зворотного зв'язку, або зателефонувати до нашого спеціаліста за номером +38 044 390 13 01. Навіть, якщо у Вас немає підготовлених креслень/схем під необхідні деталі - наші спеціалісти допоможуть з цим питанням. **Розмір знижки залежить від об'єму продукції та кількості додаткових послуг.

Наші роботи

Від А до Я

1

Напишіть нам

Залиште заявку з описом деталі, що Вам необхідно виготовити. Ми трішки спростили задачу: в заявці зазначені всі параметри, які необхідні для прорахунку - просто заповніть форму = )

2

Уточнення деталей замовлення

Наш спеціаліст обов'язково зв'яжеться з Вами для уточнень можливих деталей замовлення, або допоможе визначитися з питаннями, які можуть у Вас виникнути. 

3

Прорахунок

Ми детально ознайомимося з замовленням та сформуємо кошторис під Ваше замовлення.

4

Договір

Готуємо договір зі всіма деталями замовлення, підписуємо та полетіли виготовляти ідеальну продукцію для Вас.

5

Запуск виробництва

Наші спеціалісти роблять технічні прорахунки, налаштовують обладнання та обирають матеріали для замовлення. І от вже обладнання в парі з майстром виготовляють шедевр!

6

Доставка

Ми бережно упаковуємо готові вироби, уточнюємо деталі доставки та мчимось до Вас з виконаним замовленням.

6

Замовлення

Ви повертаєтесь до нас з новим замовленням ❤️

Готові зробити замовлення?

Зателефонуйте до нас або заповніть форму!

Залишились запитання?

 • Що якщо в мене немає креслень?

  Спеціалісти нашого конструкторського відділу готові Вам допомогти та підготувати креслення = )

 • Як провести оплату?

  Можливий розрахунок як безготівковий так і за готівку.

 • Можлива оплата частинами?

  Так, ми надаємо клієнтами можливість зробити оплату частинами або у розстрочку. Проте, це індивідуально обговорюється з менеджером.

 • Ви робите доставку по Україні?

  Ми виконуємо доставку по Україні через Нову Пошту або нашим логістичним відділом .

 • Чи виконуєте замовлення на експорт?

  Так, але вартість замовлення має бути від 1 000 000 гривень.