Гнуття труб

Circular | Quality | Economy

Look how we can!

Технічні характеристики нашого обладнання дозволяють нам виготовляти вироби у великому об'ємі, в оговорені терміни та з високою точністю 

a

Максимальний діаметр

 42 мм

Ідеальні вигини

Зберігаємо геометрію виробу, градус кутів – від 0 до 180

Максимальна довжина

6 000 мм

Вартість гнуття труб

 • Basic

  до 15 згинів

  від 500 грн/згин*

  знижка 0%**
 • Standard

  від 15 до 100 згинів

  від 150 грн/згин*

  знижка до 30%**
 • Pro

  більше 10 згинів

  від 100 грн/згин*

  знижка до 80%**

*Вартість виготовлення замовлення залежить від типу та розміру металу, кількості згинів, кількості необхідних деталей, необхідності в виконанні додаткових послуг (зварювання, різка труб, гнуття, координатна пробивка, лізерна порізка, токарно-фрезерна ЧПК обробка, фарбування виробу, доставка готових виробів до замовника). Щоб отримати прорахунок Вам достатньо заповнити форму зворотного зв'язку, або зателефонувати до нашого спеціаліста за номером +38 044 390 13 01. Навіть, якщо у Вас немає підготовлених креслень/схем під необхідні деталі - наші спеціалісти допоможуть з цим питанням.**Розмір знижки залежить від об'єму продукції та кількості додаткових послуг.

Який процес гнуття труб?

Досконалий вигин без кутів та дефектів

Гнуття труб – це процес часткової зміни форми труб, завдяки чому порожнистим виробам з металу надають необхідної конфігурації або розширюють діаметр. Труби можна вигинати у різних напрямках, залежно від передбачуваного результату. За допомогою методу, що ми використовуємо на виробництві гнуття з округленням замість кута, також доступне формування виробів із металевого листа, профілей. Також ми маємо послугу гнуття металу з формуванням необхідного кута на Вашій деталі / заготівлі.
Ми можемо виконувати гнуття труб з чорного металу, нержавіючої сталі та сталі стійкої до корозії, алюмінію, міді, латуні, бронзі та інших кольорових металах.
Гнуття труб використовують для виготовлення різноманітних деталей та конструкцій. Наприклад, для автобудівництва або ремонту роблять деталі під різні вузли авто, елементи вентиляційних систем, для рекламних агенцій виготовляють вивіски та конструкції, для промисловості додаткові елементи під різноманітні задачі, для енергетичної сфери, тощо.

Наші роботи

Комплексна обробка металу від А до Я

Illustration

1

Напишіть нам

Залиште заявку з описом деталі, що Вам необхідно виготовити. Ми трішки спростили задачу: в заявці зазначені всі параметри, які необхідні для прорахунку - просто заповніть форму = )

2

Уточнення деталей замовлення

Наш спеціаліст обов'язково зв'яжеться з Вами для уточнень можливих деталей замовлення, або допоможе визначитися з питаннями, які можуть у Вас виникнути. 

3

Прорахунок

Ми детально ознайомимося з замовленням та сформуємо кошторис під Ваше замовлення.

4

Договір

Готуємо договір зі всіма деталями замовлення, підписуємо та полетіли виготовляти ідеальну продукцію для Вас.

5

Запуск виробництва

Наші спеціалісти роблять технічні прорахунки, налаштовують обладнання та обирають матеріали для замовлення. І от вже обладнання в парі з майстром виготовляють шедевр!

6

Доставка

Ми бережно упаковуємо готові вироби, уточнюємо деталі доставки та мчимось до Вас з виконаним замовленням.

7

Замовлення

Ви повертаєтесь до нас з новим замовленням ❤️

Готові зробити замовлення?

Зателефонуйте до нас або заповніть форму!

Гнути труби із BZKU ARDENZ – вигідно і надійно

Один із технологічних процесів компанії BZKU ARDENZ, про який розповідається на її сайті, це гнуття труб. Його суть полягає в частковій зміні їх форм, тобто їм надають певну задану замовником конфігурацію або розширюють діаметр. Метод гнуття з округленням, що використовуємо, дозволяє отримувати вироби, які характеризуються високою якістю.
Фірма виготовляє труби із листа металу або профілю, формує на деталі замовника необхідний кут.
Висококваліфіковані майстри можуть зігнути трубу із різних металів: чорного та кольорового, сталі стійкої до корозії та нержавіючої, алюмінію, латуні, міді, бронзи тощо. Цією технологією пропонуємо скористатися нашим клієнтам, якщо їм необхідно виготовити конструкції чи деталі для автомобільного будівництва або ремонту автомобілів, вузлових з’єднань, систем вентиляції, вивіски або логотипи для рекламних компаній та ін.

Гнуття труб із компанією BZKU ARDENZ – це суцільне задоволення

Частими замовниками продукції від BZKU ARDENZ є великі промислові та енергетичні підприємства. І не випадково. Їм імпонують наша якість, швидкість виконання замовлень великих обсягів у визначені договорами строки. Ми ніколи не підводимо – і це знають постійні клієнти.

Серед технічних переваг, на які варто звернути увагу, ще й такі:
- Робимо ідеальні вигини – зберігаємо геометрію виробу, градус кутів – від 0 до 180.
- Обробляємо надформати: максимальний діаметр становить 42 мм, максимальна довжина – 6 000 мм.
- Ми пропонуємо хороші ціни на наші послуги.

Згинання профільної труби – ціна пакету:
- Basic: до 5 згинів – від 30 грн/згин, знижка 0%.
- Standard: від 5 до 10 згинів – від 21 грн/згин, знижка до 30%.
- Pro: більше 10 згинів – від 6 грн/згин, знижка до 80%.

Замовити послуги просто. Необхідно зайти на сайт фірми і заповнити форму зворотного зв’язку або зателефонувати за номером +38 044 390 13 01. Спеціалісти швидко розрахують вартість замовлення, яка залежить від багатьох чинників: кількості виробів, додаткових послуг, розміру і типу металу. Професійна консультація від них, допомога в підготовці креслень деталей допоможуть вирішити всі робочі нюанси.

Кожне нове замовлення – це наша історія, це наш імідж і популярність на ринку послуг з обробки металу. Ми цінуємо кожного клієнта. Тому зробимо усе, щоб відгуки про нас були лише хорошими.

Залишились запитання?

 • Що якщо в мене немає креслень?

  Спеціалісти нашого конструкторського відділу готові Вам допомогти та підготувати креслення = )

 • Як провести оплату?

  Можливий розрахунок як безготівковий так і за готівку.

 • Можлива оплата частинами?

  Так, ми надаємо клієнтами можливість зробити оплату частинами або у розстрочку. Проте, це індивідуально обговорюється з менеджером.

 • Ви робите доставку по Україні?

  Ми виконуємо доставку по Україні через Нову Пошту або нашим логістичним відділом .

 • Чи виконуєте замовлення на експорт?

  Так, але вартість замовлення має бути від 1 000 000 гривень.