Який процес гнуття труб?

Досконалий вигин без кутів та дефектів

Гнуття труб – це процес часткової зміни форми труб, завдяки чому порожнистим виробам з металу надають необхідної конфігурації або розширюють діаметр. Труби можна вигинати у різних напрямках, залежно від передбачуваного результату. За допомогою методу, що ми використовуємо на виробництві гнуття з округленням замість кута, також доступне формування виробів із металевого листа, профілей. Також ми маємо послугу гнуття металу з формуванням необхідного кута на Вашій деталі / заготівлі.
Ми можемо виконувати гнуття труб з чорного металу, нержавіючої сталі та сталі стійкої до корозії, алюмінію, міді, латуні, бронзі та інших кольорових металах.
Гнуття труб використовують для виготовлення різноманітних деталей та конструкцій. Наприклад, для автобудівництва або ремонту роблять деталі під різні вузли авто, елементи вентиляційних систем, для рекламних агенцій виготовляють вивіски та конструкції, для промисловості додаткові елементи під різноманітні задачі, для енергетичної сфери, тощо.

Look how we can!

Технічні характеристики нашого обладнання дозволяють нам виготовляти вироби у великому об'ємі, в оговорені терміни та з високою точністю 

a

Ідеальні вигини

Градус кутів від 0 до 180 зі збереженням геометрії виробу

Обробка надформатів

Максимальний діаметр - 42 мм
Мінімальна довжина - 6 000 мм

Вартість гнуття труб

 • Basic

  до 5 згинів

  від 30 грн/згин*

  знижка 0%**
 • Standard

  від 5 до 10 згинів

  від 20 грн/згин*

  знижка до 33%**
 • Pro

  більше 10 згинів

  від 15 грн/згин*

  знижка до 50%**

*Вартість виготовлення замовлення залежить від типу та розміру металу, кількості згинів, кількості необхідних деталей, необхідності в виконанні додаткових послуг (зварювання, різка труб, гнуття, координатна пробивка, лізерна порізка, токарно-фрезерна ЧПК обробка, фарбування виробу, доставка готових виробів до замовника). Щоб отримати прорахунок Вам достатньо заповнити форму зворотного зв'язку, або зателефонувати до нашого спеціаліста за номером +38 044 390 13 01. Навіть, якщо у Вас немає підготовлених креслень/схем під необхідні деталі - наші спеціалісти допоможуть з цим питанням.**Розмір знижки залежить від об'єму продукції та кількості додаткових послуг.

Наші роботи

Від А до Я

1

Напишіть нам

Залиште заявку з описом деталі, що Вам необхідно виготовити. Ми трішки спростили задачу: в заявці зазначені всі параметри, які необхідні для прорахунку - просто заповніть форму = )

2

Уточнення деталей замовлення

Наш спеціаліст обов'язково зв'яжеться з Вами для уточнень можливих деталей замовлення, або допоможе визначитися з питаннями, які можуть у Вас виникнути. 

3

Прорахунок

Ми детально ознайомимося з замовленням та сформуємо кошторис під Ваше замовлення.

4

Договір

Готуємо договір зі всіма деталями замовлення, підписуємо та полетіли виготовляти ідеальну продукцію для Вас.

5

Запуск виробництва

Наші спеціалісти роблять технічні прорахунки, налаштовують обладнання та обирають матеріали для замовлення. І от вже обладнання в парі з майстром виготовляють шедевр!

6

Доставка

Ми бережно упаковуємо готові вироби, уточнюємо деталі доставки та мчимось до Вас з виконаним замовленням.

7

Замовлення

Ви повертаєтесь до нас з новим замовленням ❤️

Готові зробити замовлення?

Зателефонуйте до нас або заповніть форму!

Залишились запитання?

 • Що якщо в мене немає креслень?

  Спеціалісти нашого конструкторського відділу готові Вам допомогти та підготувати креслення = )

 • Як провести оплату?

  Можливий розрахунок як безготівковий так і за готівку.

 • Можлива оплата частинами?

  Так, ми надаємо клієнтами можливість зробити оплату частинами або у розстрочку. Проте, це індивідуально обговорюється з менеджером.

 • Ви робите доставку по Україні?

  Ми виконуємо доставку по Україні через Нову Пошту або нашим логістичним відділом .

 • Чи виконуєте замовлення на експорт?

  Так, але вартість замовлення має бути від 1 000 000 гривень.