Порізка труб

Speed | Quality | Economy

Look how we can!

Технічні характеристики нашого обладнання дозволяють нам виготовляти вироби у великому об'ємі, в оговорені терміни та з високою точністю 

Обробка надформатів

Для забезпечення обробки великих деталей, а також деталей складної геометрії використовується апарат із робочою зоною до 400 мм діаметрі та довжиною до 6 000 мм

a

Максимальний діаметр

Конструкційна сталь - 400 мм
Нержавіюча сталь - 400 мм
Алюміній - 400 мм
Кольорові метали - 400 мм

Монтажная область 53

Геометрія

Здійснення різання металу під будь-який кут при цьому зберігаючи високу якість зрізу

Мінімальна похибка

Повне збереження геометричних розмірів заготівлі з точність до ±0,5 мм

Вартість порізки труб

 • Basic

  до 10 різок

  від 8 грн/різка*

  знижка 0%**
 • Standard

  від 10 до 100 різок

  від 6 грн/різка*

  знижка до 25%**
 • Pro

  більше 100 різок

  від 3 грн/різка*

  знижка до 60%**

*Вартість виготовлення замовлення залежить від типу та розміру металу, кількості контурів заготівлі, кількості необхідних деталей, необхідності в виконанні додаткових послуг (зварювання, гнуття, координатна пробивка, лазерна різка, токарно-фрезерна ЧПК обробка, фарбування виробу, доставка готових виробів до замовника). Щоб отримати прорахунок Вам достатньо заповнити форму зворотного зв'язку, або зателефонувати до нашого спеціаліста за номером +38 044 390 13 01. Навіть, якщо у Вас немає підготовлених креслень/схем під необхідні деталі - наші спеціалісти допоможуть з цим питанням.**Розмір знижки залежить від об'єму продукції та кількості додаткових послуг.

Який процес різки труб?

Точний зріз без дефектів

Стрічкопильний верстат успішно справляється з обробкою труб та профілів різних розмірів. Матеріали цієї групи складні у обробці, оскільки відрізняються неоднорідним поперечним перерізом. Застосування стрічкових пилок допомагає уникнути появи задирок і напливів, що автоматично знімає питання щодо додаткової обробки поверхні, а, отже, усуває зайві витрати.
Ми можемо робити різку труб з чорного металу, нержавіючої сталі та сталі стійкої до корозії, алюмінію, міді, латуні, бронзи та інших кольорових металів.
Різку труб використовують для виготовлення різноманітних деталей та конструкцій. Наприклад, для автобудівництва або ремонту роблять деталі під різні вузли авто, для рекламних агенцій виготовляють логотипи, сувенірну продукцію, вивіски та конструкції, для ІТ електронні панелі та корпуси, для промисловості додаткові елементи під різноманітні задачі, для медичної сфери інструменти, для енергетичної сфери кріплення та розхідники, тощо.

Наші роботи

Комплексна обробка металу від А до Я

Illustration

1

Напишіть нам

Залиште заявку з описом деталі, що Вам необхідно виготовити. Ми трішки спростили задачу: в заявці зазначені всі параметри, які необхідні для прорахунку - просто заповніть форму = )

2

Уточнення деталей замовлення

Наш спеціаліст обов'язково зв'яжеться з Вами для уточнень можливих деталей замовлення, або допоможе визначитися з питаннями, які можуть у Вас виникнути. 

3

Прорахунок

Ми детально ознайомимося з замовленням та сформуємо кошторис під Ваше замовлення.

4

Договір

Готуємо договір зі всіма деталями замовлення, підписуємо та полетіли виготовляти ідеальну продукцію для Вас.

5

Запуск виробництва

Наші спеціалісти роблять технічні прорахунки, налаштовують обладнання та обирають матеріали для замовлення. І от вже обладнання в парі з майстром виготовляють шедевр!

6

Доставка

Ми бережно упаковуємо готові вироби, уточнюємо деталі доставки та мчимось до Вас з виконаним замовленням.

7

Замовлення

Ви повертаєтесь до нас з новим замовленням ❤️

Готові зробити замовлення?

Зателефонуйте до нас або заповніть форму!

Точний зріз без дефектів від компанії з металообробки BZKU ARDENZ

Порізка труб на стрічкопильному верстаті від компанії BZKU ARDENZ приваблює виробників металопродукції. Адже ця технологія дозволяє отримувати точний зріз без дефектів, що в подальшому вирішує кілька проблем: відсутність напливів і задирок на виробах практично повністю усуває всі витрати, пов’язані з необхідністю додаткової їх обробки. Це економить не лише ваші гроші, а й дорогоцінний час.
Наш стрічкопильний верстат добре справляється з обробкою не лише труб, а й профілів різних розмірів, хоча ці матеріали мають неоднорідний поперечний переріз, через що є досить складними в роботі.
Якщо вам необхідно порізати труби з чорного та кольорових металів, нержавіючої сталі чи сталі стійкої до корозії, латуні, алюмінію, бронзи міді, тощо – вам варто звернутися за послугами до наших фахівців. Консультація від наших фахівців буде приємною та комфортною, оскільки має низку безперечних переваг:

- Здійснюємо обробку надформатів, тобто великих деталей і деталей зі складною геометрією, використовуючи апарат, робоча зона якого становить до 400 мм діаметрі та має довжину до 6 000 мм.
- Ріжемо труби із конструкційної та нержавіючої сталі, кольорових металів, алюмінію з максимальним діаметром 400 ммю
- Наші технології дозволяють різати метал під будь-який кут і при цьому гарантувати замовникам високу якість зрізу.
- Ми повністю збережемо геометричні розміри заготовки, оскільки мінімальна можлива похибка становить всього-на-всього до ±0,5 м 

Послуги різання труб від BZKU ARDENZ – найкращий вибір якості і ціни
Ми приємно здивуємо наших замовників не лише якістю, а й вартістю, яка є зваженою і прийнятною.
Порізка труб: ціна пакету
· Basic: до 10 різок --від 8 грн/різка, знижка 0%
· Standard: від 10 до 100 різок -- від 6 грн/різка, знижка до 25%
· Prо: більше 100 різок -- від 3 грн/різка,знижка до 60%.

При розрахунку вартості до уваги береться тип і розмір металу, кількість контурів заготовки та деталей, надання додаткових послуг.

Порізка труб на обладанні від BZKU ARDENZ – це лише задоволення. З нами ви зробите точні деталі для авто будівництва чи ремонту авто, оригінальні вивіски, надійні конструкції, різноманітні корпуси та панелі для сфери інформаційних технологій, промисловості, медицини, розхідники та кріплення для енергетики тощо.

Звертайтеся до нас, заповнивши форму зворотного зв’язку на сайті компанії або зателефонувавши за номером +38 044 390 13 01. У разі необхідності наші спеціалісти допоможуть вам із схемами креслень деталей, а також нададуть знижку залежно від замовленого обсягу продукції та додаткових послуг.

Якість порізки труб і ціна послуг від нашої фірми приємно здивують вас. Ми чекаємо на ваші замовлення.

Залишились запитання?

 • Що якщо в мене немає креслень?

  Спеціалісти нашого конструкторського відділу готові Вам допомогти та підготувати креслення = )

 • Як провести оплату?

  Можливий розрахунок як безготівковий так і за готівку.

 • Можлива оплата частинами?

  Так, ми надаємо клієнтами можливість зробити оплату частинами або у розстрочку. Проте, це індивідуально обговорюється з менеджером.

 • Ви робите доставку по Україні?

  Ми виконуємо доставку по Україні через Нову Пошту або нашим логістичним відділом .

 • Чи виконуєте замовлення на експорт?

  Так, але вартість замовлення має бути від 1 000 000 гривень.