Що таке вальцювання (прокатка)?

Досконалий вигин без кутів та дефектів

Вальцювання – це процес деформування листового металу та/або заготівель, завдяки чому пласкому матеріалу можна створити просторовий виріб будь-якої складності: округлої, конусоподібної або циліндричної форми. Прокатка металевого листа між вальцями стану збільшує округлість металу, аж до замкнутої округлості, а потім зварюють по шву для подальшого використання в конструкції. Для додавання заготівлям складної форми, використовується прокатка між декількома листозгинальними вальцями різного діаметру.
Ми можемо робити вальцювання листового металу з чорного металу, нержавіючої сталі та сталі стійкої до корозії, алюмінію, міді, латуні, бронзі та інших кольорових металах.
Вальцювання використовують для виготовлення різноманітних деталей та конструкцій. Наприклад, для автобудівництва або ремонту роблять деталі під різні вузли авто, для рекламних агенцій виготовляють вивіски та конструкції, для промисловості захисні екрани для вентиляторів, димососи та додаткові елементи під різноманітні задачі, для енергетичної сфери, тощо.

Look how we can!

Технічні характеристики нашого обладнання дозволяють нам виготовляти вироби у великому об'ємі, в оговорені терміни та з високою точністю 

a

Максимальна товщина

Максимальна товщина - 10 ммМінімальна - 4 мм

Обробка надформатів

Для забезпечення обробки великих деталей використовується апарат з робочою зоною 2 000 х 6 000 мм

Вартість вальцювання

 • Basic

  до 5 прокаток

  від 300 грн/прокат*

  знижка 0%**
 • Standard

  від 5 до 10 прокаток

  від 280 грн/прокат*

  знижка до 6%**
 • Pro

  більше 10 прокаток

  від 250 грн/прокат*

  знижка до 16%**

*Вартість виготовлення замовлення залежить від типу та розміру металу, кількості згинів, кількості необхідних деталей, необхідності в виконанні додаткових послуг (зварювання, гнуття, координатна пробивка, лізерна порізка, токарно-фрезерна ЧПК обробка, фарбування виробу, доставка готових виробів до замовника). Щоб отримати прорахунок Вам достатньо заповнити форму зворотного зв'язку, або зателефонувати до нашого спеціаліста за номером +38 044 390 13 01. Навіть, якщо у Вас немає підготовлених креслень/схем під необхідні деталі - наші спеціалісти допоможуть з цим питанням.**Розмір знижки залежить від об'єму продукції та кількості додаткових послуг.

Наші роботи

Від А до Я

1

Напишіть нам

Залиште заявку з описом деталі, що Вам необхідно виготовити. Ми трішки спростили задачу: в заявці зазначені всі параметри, які необхідні для прорахунку - просто заповніть форму = )

2

Уточнення деталей замовлення

Наш спеціаліст обов'язково зв'яжеться з Вами для уточнень можливих деталей замовлення, або допоможе визначитися з питаннями, які можуть у Вас виникнути. 

3

Прорахунок

Ми детально ознайомимося з замовленням та сформуємо кошторис під Ваше замовлення.

4

Договір

Готуємо договір зі всіма деталями замовлення, підписуємо та полетіли виготовляти ідеальну продукцію для Вас.

5

Запуск виробництва

Наші спеціалісти роблять технічні прорахунки, налаштовують обладнання та обирають матеріали для замовлення. І от вже обладнання в парі з майстром виготовляють шедевр!

6

Доставка

Ми бережно упаковуємо готові вироби, уточнюємо деталі доставки та мчимось до Вас з виконаним замовленням.

7

Замовлення

Ви повертаєтесь до нас з новим замовленням ❤️

Готові зробити замовлення?

Зателефонуйте до нас або заповніть форму!

Залишились запитання?

 • Що якщо в мене немає креслень?

  Спеціалісти нашого конструкторського відділу готові Вам допомогти та підготувати креслення = )

 • Як провести оплату?

  Можливий розрахунок як безготівковий так і за готівку.

 • Можлива оплата частинами?

  Так, ми надаємо клієнтами можливість зробити оплату частинами або у розстрочку. Проте, це індивідуально обговорюється з менеджером.

 • Ви робите доставку по Україні?

  Ми виконуємо доставку по Україні через Нову Пошту або нашим логістичним відділом .

 • Чи виконуєте замовлення на експорт?

  Так, але вартість замовлення має бути від 1 000 000 гривень.